Aktywny Lublin - stopniowe wznawianie zajęć*

  • 04.05.2020, 16:00
  • Paulina Zeliszewska
Aktywny Lublin - stopniowe wznawianie zajęć*
W pierwszej kolejności wznowione zostaną treningi biegowe oraz trening funkcjonalny. Wszystkie zajęcia odbędą się na stadionie lekkoatletycznym przy al. Piłsudskiego w Lublinie. Organizatorzy i koordynatorzy projektu gwarantują zachowane zostaną wszystkich wytyczne odnośnie korzystania z otwartych obiektów.

W pierwszej kolejności wznowione zostaną treningi biegowe oraz trening funkcjonalny. Wszystkie zajęcia odbędą się na stadionie lekkoatletycznym przy al. Piłsudskiego w Lublinie. Organizatorzy i koordynatorzy projektu gwarantują zachowane zostaną wszystkich wytyczne odnośnie korzystania z otwartych obiektów. W danej jednostce udział będzie mogło wziąć maksymalnie 5 osób. Niestety z uwagi na obostrzenia o udziale w zajęciach zdecyduje kolejność zgłoszenia.
Zajęcia odbędą się zgodnie z poniższych harmonogramem:

TRENING BIEGOWY:

Poniedziałek  14:30-15:30
Środa 18:30-19:30
Piątek 14:30-15:30

TRENING FUNKCJONALNY:

Wtorek 18:30-20:00
Czwartek 18:30-20:00
Szczegółowe informacje i linki do zapisów na treningi dostępne są na stronie: aktywnylublin.eu.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe