Co z karnetami na mecze Speed Car Motor Lublin?*

  • 29.04.2020, 11:30
  • Paulina Zeliszewska
Co z karnetami na mecze Speed Car Motor Lublin?*
Na dzień 12 czerwca br. zaplanowano wznowienie nadchodzącego sezonu. Niestety najbliższe mecze zostaną rozegrane bez obecności kibiców. Z tego względu dla osób, które zakupiły karnety na domowe mecze, Klub przygotował trzy propozycje.

Na dzień 12 czerwca br. zaplanowano wznowienie nadchodzącego sezonu. Niestety najbliższe mecze zostaną rozegrane bez obecności kibiców. Z tego względu dla osób, które zakupiły karnety na domowe mecze, Klub przygotował trzy propozycje. Pierwszą możliwością dotyczącą zakupionego karnetu jest jego przeniesienie wraz z posiadanym już miejscem na kolejny sezon. W wyżej wymienionym przypadku, nie należy podejmować żadnych kolejnych kroków – karnet automatycznie zostanie przeniesiony na rok 2021.

Drugi wariant polega na otrzymaniu w zamian za zakupiony karnet (nie dotyczy karnetów dziecięcych) oficjalnej bluzy teamowej 2020, która nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży, oraz otrzymaniu 10% rabatu wraz z pierwokupem karnetu na to samo miejsce w sezonie 2021. W celu otrzymania wyżej wymienionych świadczeń, należy wysłać wiadomość mailową na adres [email protected], która będzie zawierać w określonej kolejności – numer karnetu, nazwisko, imię oraz adres do wysyłki i rozmiar bluzy która zostanie dostarczona do Państwa w tym sezonie.

Trzecią opcją jest całościowy zwrot pieniędzy za zakupione karnety. W celu jego otrzymania, należy skontaktować się z platformą sprzedażową eventim.pl za pomocą formularza, znajdującego się pod linkiem - https://www.eventim.pl/help/cancellation/1. Firma rozpatrzy złożony wniosek, a następnie zgodnie z Art. 15zp. 1. Ustawy z dnia 31.03.2020 zwróci wpłacone pieniądze. W przypadku firm oraz administracji publicznej należy skontaktować się bezpośrednio z eventim.pl na adres mailowy [email protected].

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe