AZS Balkon RUN - jeszcze można dołączyć!*

  • 21.04.2020, 07:00
  • Paulina Zeliszewska
AZS Balkon RUN - jeszcze można dołączyć!*
Domowy bieg AZS Balkon Run cieszy się dużym zainteresowaniem. Udział zadeklarowało już 150 osób! Minimalny cel zbiórki na rzecz Specjalistycznego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie został już osiągnięty, ale nikt się nie zatrzymuje. Chodzi o to, by zebrać jak najwięcej! Inicjatorem wydarzenia jest AZS UMCS Lublin.

Domowy bieg AZS Balkon Run cieszy się dużym zainteresowaniem. Udział zadeklarowało już 150 osób! Minimalny cel zbiórki na rzecz Specjalistycznego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie został już osiągnięty, ale nikt się nie zatrzymuje. Chodzi o to, by zebrać jak najwięcej! Inicjatorem wydarzenia jest AZS UMCS Lublin.

AZS Balkon Run to domowy bieg na dystansie 5 kilometrów. Bieg/marsz musi odbyć się w DOMU tj.: wewnątrz mieszkania, na balkonie, tarasie ‒ w sposób tradycyjny lub przy użyciu bieżni. Środki zebrane podczas akcji zostaną przeznaczone na zakup środków ochronnych dla SPSK4 w Lublinie. Minimalna cegiełka startowa wynosi 5 zł, ale ograniczeń co do jej wysokości nie ma. Wydarzenie wystartowało 15 kwietnia. Dołączyć można do 21 kwietnia.

Inicjatywa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a społeczny odbiór akcji jest znakomity. Mamy ponad 150 biegaczy z całej Polski. Co ważne, do akcji przyłączają się całe instytucje ‒ inne Kluby, Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie czy ogromna ilość grup biegowych. Cieszymy się, że zasięg jest ogólnopolski ‒ tutaj działa efekt skali. ‒ mówi pomysłodawca i koordynator akcji, Dominik Małys.

Zgłoszenia napływają z całego kraju. Duże grono reprezentantów ma Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Chętni, by wspierać inicjatywę, znajdują się również poza granicami naszego kraju - jedno z ciekawszych zgłoszeń pochodzi z Kuwejtu.

Aby dołączyć do akcji należy:

1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

2. Dokonać opłaty startowej w wysokości minimum 5 zł na zbiórce : https://zrzutka.pl/z/azsbalkonrun, podając jako darczyńcę swoje imię i nazwisko oraz numer startowy, który wysłany zostanie w załączniku mailowym

3. Wstawić zdjęcie przebytej drogi wraz z czasem na stronę wydarzenia lub wysłanie go mailowo na adres: [email protected]

Szczegóły akcji i regulamin biegu znajdują się na stronie: azs.umcs.pl.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe