Nabór wniosków o przyznanie Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie sportu do 30 kwietnia*

  • 17.04.2020, 11:25
  • Paulina Zeliszewska
Nabór wniosków o przyznanie Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie sportu do 30 kwietnia*
Przypominamy, że w dniu 30 kwietnia br. upływa termin składania wniosków o przyznanie Nagrody Miasta Lublin dla zawodników osiągających najwyższe wyniki sportowe oraz Nagrody Miasta Lublin dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej oraz zasłużonych w osiąganiu przez zawodników wysokich wyników sportowych.

Przypominamy, że w dniu 30 kwietnia br. upływa termin składania wniosków o przyznanie Nagrody Miasta Lublin dla zawodników osiągających najwyższe wyniki sportowe oraz Nagrody Miasta Lublin dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej oraz zasłużonych w osiąganiu przez zawodników wysokich wyników sportowych.

W związku z ogłoszonym stanem epidemii, w trosce o zdrowie mieszkańców Lublina, Prezydent Miasta Lublin wydał Zarządzenie w sprawie ograniczenia wykonywania zadań przez Urząd Miasta Lublin. Oznacza to, że do odwołania zostaje wyłączona bezpośrednia obsługa klientów Urzędu Miasta Lublin. Z tego względu wydrukowany, kompletnie wypełniony, podpisany zgodnie z reprezentacją wniosek można złożyć w następujący sposób:

lub

  • przesłać pocztą tradycyjną na adres: Wydział Sportu Urząd Miasta Lublin, ul. Filaretów 44, 20-609 Lublin

lub

  • złożyć w zamkniętej kopercie z adnotacją "Wydział Sportu Urzędu Miasta Lublin - Wniosek o przyznanie Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie sportu" w urnie wystawionej na parterze budynku przy ul. Filaretów 44 (obok Biura Obsługi Mieszkańców)

UWAGA: decyduje data wpływu do Wydziału Sportu Urzędu Miasta Lublin.

Szczegółowe informacje i wnioski dostępne są na stronie: Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie sportu.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe