Eurodesk Awards 2020 dla Fundacji "Sempre a Frente"*

  • 08.04.2020, 08:30
  • Paulina Zeliszewska
Eurodesk Awards 2020 dla Fundacji "Sempre a Frente"*
Lubelska Fundacja Sempre a Frente otrzymała międzynarodową nagrodę Eurodesk Awards 2020!

Lubelska Fundacja Sempre a Frente otrzymała międzynarodową nagrodę Eurodesk Awards 2020! 

Do Fundacji powędrowała nagroda za najbardziej wzmacniający projekt informacyjny Eurodesk Tour. To dzieło współpracy Fundacji "Sempre a Frente" z Europe4Youth, Fundacją EBU oraz Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Fundacja otrzymała również wyróżnienie za projekt wymiany młodzieży "Boost Your Future". 

Nagrody Eurodesk Awards przyznawane są od 2011 r. Ich misją jest docenienie zrzeszonych w sieci organizacji, które tworzą niebanalne, innowacyjne i potrzebne młodzieży projekty. Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W 2020 r. do do konkursu zgłoszono 50 projektów z 15 krajów. W 3 kategoriach nagrody przyznaje międzynarodowe jury, w którego składzie znajdą się m.in. przedstawiciele Komisji Europejskiej i Erasmus Student Network. Czwarty projekt wybierają członkowie sieci Eurodesk.

W kategorii Najbardziej inspirujący projekt zwyciężył projekt z Polski: Eurodesk Tour, zrealizowany przez cztery regionalne punkty informacyjne: z Krakowa (Europe4Youth), Mińska Mazowieckiego (Fundacja Rozwoju Międzykulturowego EBU), Lublina (Fundacja Sempre a Frente) i Rzeszowa (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie). 

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe