BOMBARDINO WPROWADZA BEZPIECZNE ZAKUPY, nie tylko na Święta! #bombardinozakupy *

  • 07.04.2020, 12:38
  • Paulina Zeliszewska
BOMBARDINO WPROWADZA BEZPIECZNE ZAKUPY, nie tylko na Święta! #bombardinozakupy *
Obawiasz się kolejek, robienia zakupów w dyskontach czy szukania produktów w supermarketach? A może po prostu wolisz w tym czasie pozostać w domu? Doskonale to rozumiemy i wspieramy akcję #zostańwdomu!

Obawiasz się kolejek, robienia zakupów w dyskontach czy szukania produktów w supermarketach? A może po prostu wolisz w tym czasie pozostać w domu? Doskonale to rozumiemy i wspieramy akcję #zostańwdomu! Grupa Lublin, właściciel kochanych przez Lublinian restauracji takich jak: Bombardino Trattoria, Botanik czy Aperitivo, OSTRO, włoskie C!AO oraz Paprika Kebab od 6 kwietnia 2020 wychodzi naprzeciw mieszkańcom Lublina i okolic wprowadzając usługę bezpiecznych zakupów.

Zakupy będzie można zrobić, nie wychodząc z domu poprzez stronę

www.bombardino-zakupy.pl, po wybraniu listy produktów, pracownicy Bombardino je skompletują i przywiozą tego samego lub następnego dnia!

Bezpieczne zakupy poprzez stronę bombardino-zakupy.pl zrobią mieszkańcy Lublina, Świdnika, a także takich podlubelskich miejscowości jak: Motycz, Kozubszczyzna, Jakubowice, Kalinówka, Snopków, Elizówka, Lipniak, Wólka Lubelska, Abramowice Prywatne, Dys, Natalin, Turka, Dąbrowica, Stasin, Jastków, Dębówka, Świdnik Duży, Wólka Abramowicka, Turka/Osiedle Borek, Pólko, Marynin, Kazimierzówka, Panieńszczyzna, Baszki, Smugi, Pliszczyn.
Minimalna kwota zamówienia to 69 zł, a po przekroczeniu 200 zł dowóz do wszystkich miejscowości jest darmowy!

Dostawa zakupów jest w pełni bezpieczna i odbywa się bezdotykowo.

Skąd się wziął sklep „Bombardino - zakupy”?

Jak mówią właściciele restauracji: Z potrzeby chwili. Chwili, która nas wszystkich zaskoczyła, która niestety jeszcze potrwa i która zawisła jak ciężka chmura nad naszymi zajęciami, życiem i pracą.

Dotychczas serwowaliśmy Wam jedzenie w naszych restauracjach, więc rozejrzeliśmy się dookoła i szukaliśmy rozwiązania, zadając sobie pytanie: co możemy robić teraz, mając doświadczenie na tym polu i świetnych ludzi, z którymi codziennie pracowaliśmy.

Znamy się na jedzeniu, więc postanowiliśmy dalej o jakość tego jedzenia dbać. Skoro nie możemy Was gościć w naszych restauracjach, zaczęliśmy dowozić nasze dania, a kolejnym krokiem jest zaopatrywanie Was w jedzenie i produkty drogeryjne z uruchamianego właśnie sklepu.

Bo wierzymy, że dzięki działalności tego sklepu utrzymamy większość miejsc pracy i lokale, do których kiedyś przecież wszyscy wrócimy, żeby cieszyć się jedzeniem i długo wyczekiwanym towarzystwem.

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe