Teatr im. J. Osterwy włącza się do akcji szycia maseczek dla służb medycznych!*

  • 04.04.2020, 10:30
  • Paulina Zeliszewska
Teatr im. J. Osterwy włącza się do akcji szycia maseczek dla służb medycznych!* Teatr im. J.Osterwy
Krawcowe naszego Teatru pomagają w szyciu masek dla pracowników służby zdrowia. Instytucja wspiera oddolną akcję Pomoc dla Służb Medycznych Lublin.

Krawcowe naszego Teatru pomagają w szyciu masek dla pracowników służby zdrowia. Instytucja wspiera oddolną akcję Pomoc dla Służb Medycznych Lublin.

Maski obecnie są jednym z najpotrzebniejszych produktów w lubelskich szpitalach. Jak dowiedzieliśmy się miesięczne zapotrzebowanie na nie może wynieść od 5 do 6 tys. sztuk na jedną placówkę.

Kompletujemy odpowiednie do tego celu materiały, bawełnę i flizelinę medyczną. Nasz Teatr dysponuje odpowiednim sprzętem i co najważniejsze chętnymi do pomocy pracownikami z pracowni krawieckiej.

 

O efektach ich działań poinformujemy już wkrótce!

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe