Wydłużone konsultacje Planu budowy stacji ładowania pojazdów elektrycznych*

  • 03.04.2020, 15:00
  • Paulina Zeliszewska
Wydłużone konsultacje Planu budowy stacji ładowania pojazdów elektrycznych*
Do 30 kwietnia został wydłużony czas trwania konsultacji społecznych Planu budowy ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych na terenie Lublina.

Do 30 kwietnia został wydłużony czas trwania konsultacji społecznych Planu budowy ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych na terenie Lublina. Wydłużenie konsultacji do 45 dni wynika z ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Przypominamy, że konsultowany Plan zawiera lokalizacje budowy 192 nowych punktów ładowania na terenie Lublina. Uwagi można wysyłać elektronicznie: e-mailem lub za pośrednictwem skrzynki podawczej ePUAP.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe