Akcja edukacyjna „Posprzątajmy Lublin na wiosnę” została odwołana*

  • 31.03.2020, 10:30
  • Paulina Zeliszewska
Akcja edukacyjna „Posprzątajmy Lublin na wiosnę” została odwołana*
Z uwagi na stan epidemii z przykrością informujemy, iż zaplanowana na koniec kwietnia akcja „Posprzątajmy Lublin na wiosnę” nie odbędzie się.

Z uwagi na stan epidemii z przykrością informujemy, iż zaplanowana na koniec kwietnia akcja „Posprzątajmy Lublin na wiosnę” nie odbędzie się.

Decyzja ta podyktowana jest troską o zdrowie zarówno dzieci jak i nauczycieli. Mamy również świadomość, że obecna sytuacja stanowi ogromne utrudnienie w procesie edukacyjnym. Nawet w przypadku powrotu dzieci do szkół i przedszkoli priorytetem dla nauczycieli będzie realizacja działań dydaktycznych.

Dziękujemy za liczne zgłoszenia i zapraszamy do udziału w innych wydarzeniach proekologicznych, których oferty będą szkołom przedstawiane w bardziej sprzyjających warunkach.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe