Stokrotka wspiera lubelskie szpitale*

  • 31.03.2020, 09:30
  • Paulina Zeliszewska
Stokrotka wspiera lubelskie szpitale* Stokrotka
W obliczu epidemii COVID-19 Stokrotka Sp. z o.o. postanowiła wesprzeć cztery lubelskie szpitale, przekazując im zapasy produktów żywnościowych oraz higienicznych. Spółka chce w ten sposób podziękować tym instytucjom za ich codzienny trud i zaangażowanie w walkę z koronawirusem.

W obliczu epidemii COVID-19 Stokrotka Sp. z o.o. postanowiła wesprzeć cztery lubelskie szpitale, przekazując im zapasy produktów żywnościowych oraz higienicznych. Spółka chce w ten sposób podziękować tym instytucjom za ich codzienny trud
i zaangażowanie w walkę z koronawirusem.

Pierwsze dostawy produktów trafiły już do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach oraz Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie. Jest to wyraz uznania dla ciężkiej pracy zespołów medycznych, które z takim poświęceniem każdego dnia walczą o zdrowie swoich pacjentów. Poprzez ten gest solidarności Stokrotka chce pokazać, że w tej walce nie są osamotnieni i mogą liczyć na jej pomoc.

Kolejne dostawy produktów zostaną przekazane jeszcze w tym tygodniu Samodzielnemu Publicznemu Szpitalowi Wojewódzkiemu im. Jana Bożego oraz Samodzielnemu Publicznemu Szpitalowi Klinicznemu nr 4 w Lublinie przy ul. Jaczewskiego.

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe