Brain Damage - premiera online | Z archiwum Innych Brzmień*

  • 30.03.2020, 13:30
  • Paulina Zeliszewska
Brain Damage - premiera online | Z archiwum Innych Brzmień*
W obliczu koncertowej posuchy ekipa Innych Brzmień ratuje Was najlepszymi muzycznymi momentami z Innych Brzmień 2019! Co poniedziałek zapraszają na premierę nieemitowanego do tej pory materiału koncertowego z zeszłorocznej edycji festiwalu.

Data rozpoczęcia 2020-03-30

Godzina rozpoczęcia 16:00

Miejsce online

Organizator Warsztaty Kultury

Udział Bezpłatny

Kategoria Koncert

 

W obliczu koncertowej posuchy ekipa Innych Brzmień ratuje Was najlepszymi muzycznymi momentami z Innych Brzmień 2019! Co poniedziałek zapraszają na premierę nieemitowanego do tej pory materiału koncertowego z zeszłorocznej edycji festiwalu.

Na pierwszy ogień - Brain Damage. 
Premiera o 16:00 na fanpage'u Inne Brzmienia

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

Od ponad 20 lat na czele projektu Brain Damage nieprzerwanie stoi Martin Nathan – muzyk, producent, dj i animator francuskiej sceny dubowej. To on, już w latach 90-tych, jako jeden z pierwszych nad Sekwaną, grał live-actove sety z tą muzyką, będąc jednym z prekursorów i liderów całego ruchu. Przez kolejne lata artysta nagrywał i występował z takimi ikonami jak choćby Zion Train, High Tone czy Alpha & Omega. Brain Damage zawsze słynęło z szerokich poszukiwań brzmieniowych, łącząc najlepsze tradycje soundsystemów z żywym graniem. Dla francuskiej sceny klubowej, osadzonej w nurtach dub, reggae, dancehall, działalność i dorobek Nathana jest wręcz fundamentalny.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe