Rozpoczynamy akcję Nie wychodź z domu, zobacz się w teatrze!*

  • 25.03.2020, 16:00
  • Paulina Zeliszewska
Rozpoczynamy akcję Nie wychodź z domu, zobacz się w teatrze!*
W centrum zainteresowań naszego teatru stawiamy Was, naszych widzów. W wielu spektaklach Teatru Osterwy mogliście zobaczyć bliskie Wam historie lub te zasłyszane z mediów. Nawet przywołując klasykę literatury nasi twórcy myślą o Was, sprawiając, że szesnastowieczne teksty Szekspira czy odwołujące się do mieszczańskiego teatru XIX wieku przypominają współczesne nam czasy.

W centrum zainteresowań naszego teatru stawiamy Was, naszych widzów. W wielu spektaklach Teatru Osterwy mogliście zobaczyć bliskie Wam historie lub te zasłyszane z mediów. Nawet przywołując klasykę literatury nasi twórcy myślą o Was, sprawiając, że szesnastowieczne teksty Szekspira czy odwołujące się do mieszczańskiego teatru XIX wieku przypominają współczesne nam czasy. Dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na naszym facebookowym profilu! Nie wychodząc z domu podejrzyjcie, jak nasi aktorzy ćwiczą w domowym zaciszu do premiery „Nad Niemnem” (którą mamy nadzieję, już niedługo dla was zagramy na żywo) lub przypominają sobie swoje ulubione utwory. Zgadnijcie, w jakie postacie się wcielają lub jaki utwór recytują! Śledźcie również naszą stronę internetową i Instagram, niedługo więcej niespodzianek!

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe