Odwołanie zbiórki elektroodpadów w najbliższą sobotę*

  • 25.03.2020, 14:30
  • Paulina Zeliszewska
Odwołanie zbiórki elektroodpadów w najbliższą sobotę*
Przekazujemy informację od Polskiej Korporacji Recyklingu Sp. z o.o., operatora prowadzonych zbiórek elektroodpadów w ostatnie soboty miesiąca

Przekazujemy informację od Polskiej Korporacji Recyklingu Sp. z o.o., operatora prowadzonych zbiórek elektroodpadów w ostatnie soboty miesiąca:

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Pracowników oraz Klientów, zdecydowaliśmy o odwołaniu najbliższej, comiesięcznej, sobotniej (28.03.2020r.) zbiórki elektroodpadów w Lublinie. Wychodząc jednak na przeciw potrzebom Mieszkańców, informujemy, iż w tym dniu tj. 28.03.2020 (ostatnia sobota marca), można samodzielnie przywieźć elektroodpady do Zakładu Przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z gospodarstw domowych - punkt zbiórki będzie czynny od 9 do 13 przy ul. Metalurgicznej 15C w Lublinie (teren dawnej odlewni Ursus) - informuje Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny z gospodarstw domowych, Mieszkańcy Lublina mogą przywozić samodzielnie do Zakładu Przetwarzania przy ul. Metalurgicznej 15C w Lublinie, codziennie w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach 8.00-14.00.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe