#zostańwdomu z Centrum Kultury w Lublinie*

  • 24.03.2020, 11:06
  • Paulina Zeliszewska
#zostańwdomu z Centrum Kultury w Lublinie*
Centrum Kultury w Lublinie zawiesiło swoją działalność programową, ale wciąż jest z Wami online. Poniżej kilka propozycji, abyście mogli pozostać w stałym kontakcie z kulturą.

Centrum Kultury w Lublinie zawiesiło swoją działalność programową, ale wciąż jest z Wami online. Poniżej kilka propozycji, abyście mogli pozostać w stałym kontakcie z kulturą.


Od poniedziałku do piątku CK zaprasza na cykl NuciMisie w domu. Dzieci wraz z Sylwią Lasok będą uczyły się piosenek Zespołu Deficytu Natury – transmisja jest dostępna na profilu Sztuczka na Facebooku. Najmłodszym udostępnione zostały również fragmenty Kulturalnej Kolorowanki nr 2

Centrum Kultury zaprasza też do najwygodniejszego kina w mieście – tego w Waszym domu. W repertuarze: zestaw filmów z Lubelskiego Festiwalu Filmowego z 2017 roku oraz dokument „McQueen”. Znaną z ekranu Kina CK opowieść o jednym z najbardziej znanych na świecie projektantów mody możecie obejrzeć w serwisie vod.pl.

Nie zabraknie również muzyki. Polecamy dostępny w NINATECE koncert wirtuoza trąbki – Tomasza Stańki i jego New York Quartet. Materiał inspirowany twórczością i postacią Wisławy Szymborskiej został zarejestrowany podczas 7. Festiwalu Dwa Brzegi nad Wisłą. Z kolei Centrum Kultury gościło muzyka z tym właśnie materiałem w 2013 roku.

Przypominamy, że budynek Centrum Kultury w Lublinie jest zamknięty, a wydarzenia wstrzymane do odwołania. #zostańwdomu

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe