#zostanwdomu i rozlicz PIT w Lublinie*

  • 20.03.2020, 08:15
  • Paulina Zeliszewska
#zostanwdomu i rozlicz PIT w Lublinie*
Czas #zostanwdomu to dobry moment, by pomyśleć o rocznym rozliczeniu podatku PIT. Przypominamy, że mimo trudnej sytuacji w kraju, mieszkańcy Lublina mogą wziąć udział w miejskiej loterii „Rozlicz PIT w Lublinie”, w której główną nagrodą jest samochód hybrydowy.

Czas #zostanwdomu to dobry moment, by pomyśleć o rocznym rozliczeniu podatku PIT. Przypominamy, że mimo trudnej sytuacji w kraju, mieszkańcy Lublina mogą wziąć udział w miejskiej loterii „Rozlicz PIT w Lublinie”, w której główną nagrodą jest samochód hybrydowy.

Warunkiem jest wskazanie w rocznym rozliczeniu podatku – Lublina jako miejsca zamieszkania oraz złożenie formularza zgłoszeniowego do loterii. Wszystko to można zrobić bez wychodzenia z domu, drogą elektroniczną – zarówno rozliczyć podatek PIT, jak i wziąć udział w konkursie. Formularz „Rozlicz PIT w Lublinie” dostępny jest na stronie lublin.eu.

Żeby wziąć udział w loterii należy:

  • złożyć deklarację PIT za rok 2019 w jednym z Urzędów Skarbowych w Lublinie, wskazanych w regulaminie loterii lub za pośrednictwem usługi e-PIT,
  • w deklaracji wskazać LUBLIN jako miejsce zamieszkania i zachować kopię złożonej deklaracji PIT,
  • do 30 kwietnia wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej https://rozliczpitwlublinie.eu/#wez-udzial lub wrzucić wydrukowany i wypełniony formularz do urny promocyjnej w punkcie obsługi loterii. Drukowane formularze można zostawić w urnach „Rozlicz PIT w Lublinie” w budynkach Biur Obsługi Mieszkańców przy: ul. Wieniawskiej 14, ul. Filaretów 44, ul. Franciszka Kleeberga 12A, ul. Szaserów 13-15 oraz ul. Leszczyńskiego 20.

Zgłoszenia można wysyłać do 30 kwietnia 2020 r.

W loterii „Rozlicz PIT w Lublinie”, oprócz samochodu można wygrać inne cenne nagrody – rowery, hulajnogi elektryczne, tablety, czytniki e-book, dyski zewnętrzne, nawigacje samochodowe. Losowanie nagród odbędzie się maju.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe