RAPORT KORONAWIRUS- aktualizacja*

  • 19.03.2020, 09:39
  • Paulina Zeliszewska
RAPORT KORONAWIRUS- aktualizacja* lublin.eu
Informujemy, że na terenie województwa lubelskiego mamy trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Informujemy, że na terenie województwa lubelskiego mamy trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą: 1 osoby w sile wieku z powiatu chełmskiego, 1 osoby w średnim wieku z powiatu lubelskiego i 1 osoby w sile wieku z powiatu kozienickiego.

Ze względu na ochronę danych osobowych oraz tajemnicę lekarską nie będą udzielane inne szczegóły dotyczące pacjentów.


Aktualnie (19 marca 2020 r.), na terenie województwa lubelskiego jest 25/1 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kamila
Kamila 19.03.2020, 12:15
Proszę podać informację, czy osoby te miały kontakt z osobami chorymi, czy są to przypadki, które podają, że nie miały kontaktów z osobami przyjeżdżającymi z zagranicy i osobami chorymi. To jest ważna informacja, bo znaczyłoby to, że wirus już rozprzestrzenia się na pewnym poziomie bez świadomości osoby już zakażonej i zarażającej.

Pozostałe