Bajkoranki online w Bibliotece na Poziomie*

  • 19.03.2020, 10:00
  • Paulina Zeliszewska
Bajkoranki online w Bibliotece na Poziomie*
Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy tęsknią za czwartkowymi bajkorankami w Bibliotece na Poziomie (Filia nr 40 MBP) - zostają wznowione! Oczywiście w bezpiecznej wersji online, a w dodatku będą odbywać się nie tylko w czwartki, ale od poniedziałku do piątku!

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy tęsknią za czwartkowymi bajkorankami w Bibliotece na Poziomie (Filia nr 40 MBP) - zostają wznowione! Oczywiście w bezpiecznej wersji online, a w dodatku będą odbywać się nie tylko w czwartki, ale od poniedziałku do piątku

Biblioteka zaprasza do dołączenia do grupy na Facebooku - Domowa biblioteka, gdzie będą odbywały się spotkania. Od poniedziałku do piątku o godz. 10:30 będziecie mogły/mogli wziąć udział w bajkorankowej relacji na żywo. 

 

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe