RAPORT KORONAWIRUS- aktualizacja*

  • 14.03.2020, 21:24
  • Paulina Zeliszewska
RAPORT KORONAWIRUS- aktualizacja* lublin.eu
Informujemy, że na terenie województwa lubelskiego mamy 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Informujemy, że na terenie województwa lubelskiego mamy 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą 2 młodych osób z powiatu lubelskiego, które miały styczność z przypadkiem potwierdzonym.

Jednocześnie z przykrością informuję, że zmarł 66-letni mężczyzna, który z rozpoznanym zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2, w stanie poważnym przebywał w szpitalu w Lublinie i miał choroby współistniejące.

Ze względu na ochronę danych osobowych oraz tajemnicę lekarską nie będą udzielane szczegóły dotyczące tożsamości pacjentów. Wszystkie nowe, istotne informacje będą przekazywane Państwu drogą komunikatów prasowych.

Aktualnie (14 marca 2020 r.), na terenie województwa lubelskiego jest 15/1 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe