Stypendia wyjazdowe 2020 – wyniki*

  • 14.03.2020, 14:03
  • Paulina Zeliszewska
Stypendia wyjazdowe 2020 – wyniki*
Wydział Kultury informuje, że Prezydent Miasta Lublin na podstawie rekomendacji Komisji ds. Stypendiów przyznał 6 stypendiów na czynny udział w międzynarodowym lub ogólnopolskim konkursie, festiwalu, przeglądzie lub projekcie kulturalnym odbywającym się poza Lublinem w 2020 r. w łącznej wysokości 3 350 zł.

Wydział Kultury informuje, że Prezydent Miasta Lublin na podstawie rekomendacji Komisji ds. Stypendiów przyznał 6 stypendiów na czynny udział w międzynarodowym lub ogólnopolskim konkursie, festiwalu, przeglądzie lub projekcie kulturalnym odbywającym się poza Lublinem w 2020 r. w łącznej wysokości 3 350 zł.

Komisja ds. Stypendiów rozpatrywała wnioski, które wpłynęły do 3 marca 2020 r.

Lista stypendystów dostępna jest w załączniku.
Osoby uczące się lub studiujące prosimy o dostarczenie do Wydziału Kultury zaświadczenia ze szkoły/uczelni do celów podatkowych.

Informujemy, iż wszystkie osoby, które otrzymały stypendium w kwocie niższej niż wnioskowana, powinny w terminie 14 dni od dnia opublikowania informacji w BIP złożyć oświadczenie (dostępne w załączniku) o wyrażeniu zgody na realizację projektu stypendialnego w kształcie zaproponowanym we wniosku.
Niezłożenie ww. oświadczenia w terminie oznacza rezygnację stypendysty z zawarcia umowy stypendialnej i przyznanego stypendium.

Skład osobowy Komisji ds. Stypendiów: Grzegorz Kondrasiuk (przewodniczący), Marcin Jakóbczyk, Stanisław Kieroński, Agata Koss-Dybała, Anna Pajdosz, Izabela Pastuszko, Joanna Reczek-Szwed, Anna Ryfka, Aleksandra Szulc-Choma.

Wydział Kultury jednocześnie przypomina, że do czasu rozstrzygnięcia naboru wniosków o stypendia za osiągnięcia artystyczne o randze międzynarodowej lub ogólnopolskiej uzyskane w 201 9 r. oraz drugiego naboru wniosków o stypendia na realizację w 2020 r. projektów z zakresu twórczości artystycznej lub upowszechniania kultury, zostaje wstrzymany nabór wniosków o stypendia na realizację w 2020 r. programów wyjazdowych.

W związku z tym, prosimy o nieskładanie wniosków.

Z powodu rozprzestrzeniania się w Polsce koronawirusa, Prezydent Miasta Lublin zwraca się do mieszkańców z prośbą o ograniczenie osobistego załatwiania spraw urzędowych.

Stypendystów oraz kandydatów do stypendium prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Kontakt:
Wydział Kultury
Urząd Miasta Lublin
ul. Złota 2
20-112 Lublin
stypendia.kultura.lublin.eu
[email protected]
tel. 81 466 3714

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe