Jakim stylem pan pływa?*

  • 26.02.2020, 09:17
  • Paulina Zeliszewska
Jakim stylem pan pływa?*
Takie i inne, równie ważne pytania, pojawiły się podczas spotkań pływaków z uczniami Szkoły Podstawowej nr 57 i Szkoły Podstawowej nr 23 w Lublinie.

Takie i inne, równie ważne pytania, pojawiły się podczas spotkań pływaków z uczniami Szkoły Podstawowej nr 57 i Szkoły Podstawowej nr 23 w Lublinie. Zawodnicy AZS UMCS Lublin - Jan Świtkowski i Kacper Klich, odwiedzili dwie szkoły w poniedziałek, 24 lutego. Wizyta utytułowanych sportowców była dla dzieci okazją do porozmawiania o cechach charakteru, które są niezbędne, by zdobywać medale i osiągać sukcesy w pływaniu. Jak zwykle nie obyło się bez zdjęć i autografów. Spotkania służą rozbudzaniu zainteresowania młodego pokolenia aktywnością fizyczną.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe