XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży*

  • 19.02.2020, 16:30
  • Paulina Zeliszewska
XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży*
29 marca 2020r. o godz. 17.00 w Kraśniku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 im. M. Kopernika odbędzie się uroczyste otwarcie XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych „Lubelskie 2020″.

29 marca 2020r. o godz. 17.00 w Kraśniku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 im. M. Kopernika odbędzie się uroczyste otwarcie XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych „Lubelskie 2020″.

Wydarzenie  odbywać się będzie od 28 marca 2020r. do 24 maja 2020r. Sportowców i kibiców gościć będą: Biała Podlaska, Chełm, Janów Lubelski, Kraśnik, Lublin, Łęczna, Puławy, Włodawa, Zamość, a wśród dyscyplin prezentowanych w ramach Olimpiady znajdą się: badminton, boks, brydż sportowy, gimnastyka artystyczna, gimnastyka sportowa, akrobatyka – trampolina, judo, piłka ręczna, piłka siatkowa, szachy, szermierka, taekwondo olimpijskie, tenis stołowy, zapasy kobiet, zapasy klasyczne oraz zapasy wolne.

Rywalizacja sportowa rozpocznie się 28 marca w Puławach. Tego dnia odbędą się rozgrywki szachistów. 15 maja kibice będą mogli obserwować w naszym mieście zmagania w Taekwondo Olimpijskim.

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe