Mamy to na piśmie!*

  • 31.01.2020, 13:15
  • Paulina Zeliszewska
Mamy to na piśmie!*
W Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie w środowe popołudnie wręczone zostały nominacje organizatorom tegorocznych mistrzostw Polski. Nominację odebrali przedstawiciele Miasta Lublin, któremu przyznano prawa organizacji imprezy pod nazwą: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski Finał Ekstraklasy Ligi LA. Wydarzenie odbędzie się 4 września br.

W Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie w środowe popołudnie wręczone zostały nominacje organizatorom tegorocznych mistrzostw Polski. Nominację odebrali przedstawiciele Miasta Lublin, któremu przyznano prawa organizacji imprezy pod nazwą: PZLA  Drużynowe Mistrzostwa Polski Finał Ekstraklasy Ligi LA. Wydarzenie odbędzie się 4 września br.

Na spotkaniu zjawili się przedstawiciele blisko 20 ośrodków, które w najbliższych miesiącach będą gościć mistrzostwa Polski. Prezes PZLA Henryk Olszewski podziękował organizatorom za podjęcie trudu związanego z przygotowaniem zawodów. Dodał także, że goszczenie mistrzostw Polski jest znakomitą promocją dla miast, a także pozwala na zwiększenie zainteresowania lekkoatletyką wśród najmłodszych.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe