Spotkanie z gwiazdami sportu*

  • 23.01.2020, 12:30
  • Paulina Zeliszewska
Spotkanie z gwiazdami sportu*
Kontynuujemy cykl spotkań z Gwiazdami Sportu. Tym razem do Lublina zawitają Karol i Zdzisław Hoffmanowie! Spotkanie odbędzie się w czwartek (30 stycznia 2020 r.) o godz. 12.00 w Centrum Historii Sportu w Lublinie, ul. Stadionowa 1.

Kontynuujemy cykl spotkań z Gwiazdami Sportu.  Tym razem do Lublina zawitają Karol i Zdzisław Hoffmanowie! Spotkanie odbędzie się w czwartek (30 stycznia 2020 r.) o godz. 12.00 w Centrum Historii Sportu w Lublinie, ul. Stadionowa 1. Podczas wizyty w Centrum Mistrzowie będzie wracać myślami do najważniejszych momentów swoich karier, a także odpowiedzą na pytania zgromadzonych gości.

Karol Hoffman - polski lekkoatleta specjalizujący się w trójskoku, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, srebrny medalista Mistrzostw Europy, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro (2016). Syn wybitnego trójskoczka - Zdzisława Hoffmana.

Zdzisław Hoffman - Mistrz Świata w trójskoku (1983), wielokrotny Mistrz Polski, sześciokrotnie poprawiał rekord Polski. Jego rekord życiowy 17,53 m jest aktualnym rekordem Polski na otwartym stadionie.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe