Trwa Zima w mieście!*

  • 23.01.2020, 10:43
  • Paulina Zeliszewska
Trwa Zima w mieście!*
Uczniowie lubelskich szkół rozpoczęli zimową przerwę w nauce. W związku z tym, Miasto Lublin zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w aktywnych feriach "Zima w mieście", które pozwolą na połączenie wypoczynku z ciekawymi zajęciami bez komputera i telefonu. Jedną z atrakcji był trening z ekstraklasowym zespołem Startu Lublin. 13 stycznia w hali Globus 90 młodych koszykarzy mogło doskonalić swoje umiejętności pod okiem najlepszych zawodników!

Na program ferii składają się zajęcia przeznaczone dla różnych grup wiekowych i dostosowane do indywidualnych zainteresowań. Podczas dwóch tygodni uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w różnorodnych zajęciach i warsztatach muzycznych, plastycznych, teatralnych i seansach kinowych. Swoją ofertę przygotowały miejskie biblioteki, instytucje kulturalne, fundacje i stowarzyszenia.

Na dzieci i młodzież czekają treningi karate, taekwondo, warsztaty żonglerskie, gimnastyczno-akrobatyczne, odkryte lodowisko Biały Orlik przy ul. Radzyńskiej 5 i szkolne pływalnie. Po wysiłku można będzie zmierzyć się w pojedynku szachowym, wybrać się na spacer po Lublinie albo wziąć udział w zimowej grze miejskiej. Ferie to doskonały czas na poznanie historii swojego miasta, dlatego polecamy warsztaty turystyczno-krajoznawcze. Dobrze zagospodarować wolny czas pozwoli oferta półkolonii – do wyboru są zajęcia taneczne, sportowe i artystyczne. Miłośnicy twórczości mogą zapisać się na warsztaty kreatywne i kulinarne.

Zapisy na „Zimę w mieście 2020” prowadzone są bezpośrednio u organizatorów poszczególnych akcji. Miejsc jest sporo, ale chętnych nigdy nie brakuje, więc warto się spieszyć, aby wziąć udział w wybranych zajęciach. Pełna oferta, zasady uczestnictwa i terminy zajęć, warsztatów oraz wszelkie informacje organizacyjne są dostępne na stronie internetowej www.zima.lublin.eu.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe