HRUBIESZÓW: ŻEGNAMY CIĘ PAWEŁ, ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZEJ PAMIĘCI! *

  • 22.01.2020, 10:32
  • Paulina Zeliszewska
HRUBIESZÓW: ŻEGNAMY CIĘ PAWEŁ, ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZEJ PAMIĘCI! *
Smutek, żal i niedowierzanie towarzyszą nam od otrzymania wiadomości o śmierci Pawła Gruszki Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Hrubieszowie, wspaniałego człowieka i przyjaciela. Po ciężkiej chorobie odszedł od nas w wieku 41 lat.

Ciężko znaleźć właściwe słowa kiedy umiera ktoś bliski. Ktoś kto jeszcze kilka tygodni temu pracował z nami, kto był dla nas przyjacielem i wsparciem. Smutek i niedowierzanie towarzyszą nam po otrzymaniu wiadomości o śmierci naszego przyjaciela i wspaniałego człowieka Pawła Gruszki Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego.

Niedawno dowidzieliśmy się, że jest ciężko chory. Niestety pomimo ogromnej woli życia i determinacji do walki, przegrał z ciężką chorobą.
Paweł na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako wspaniały człowiek, oddany przyjaciel i wzorowy policjant. Jego uśmiech, dobre słowo, życzliwość, serdeczność, wiedza i umiejętność rozmowy z każdym.
 

                                                                                 O wiele za wcześnie żeby się żegnać Pawle.

                                                                                  Będzie nam Ciebie bardzo brakowało.

 

Rodzinie i bliskim Pawła składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie,

 przyjaciele, koleżanki i koledzy.

 

*Źródło: Lubelska Policja

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe