Policja informuje. Chełm: Rozbój na dostawcy pizzy *

  • 17.01.2020, 11:40
  • Krzysztof Boguń
Policja informuje. Chełm: Rozbój na dostawcy pizzy *
Za rozbój odpowiedzą dwaj mieszkańcy Chełma w wieku 26 i 27 lat, którzy zaatakowali dostawcę zamówionej wcześniej pizzy. Chcieli mu zabrać saszetkę z zawartością pieniędzy. Jednak postawa pokrzywdzonego uniemożliwiła im kradzież. Uciekając zabrali z samochodu pizzę zostawiając tylko część należnej kwoty. Dzisiaj obaj zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

Wczoraj w nocy dyżurny otrzymał zgłoszenie o rozboju, do którego doszło na osiedlu Dyrekcja Górna w Chełmie. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że pod wskazany adres dostarczył zamówioną pizzę. Wyszło po nią dwóch nieznanych mu mężczyzn, którzy zaatakowali go chcąc zabrać saszetkę z pieniędzmi, którą miał przy sobie. Postawa pokrzywdzonego uniemożliwiła im kradzież. Oddalając się zabrali z samochodu pizzę zostawiając za nią tylko cześć należnej kwoty. Policjanci kryminalni zatrzymali wczoraj w tej sprawie dwóch mieszkańców Chełma w wieku 26 i 27 lat. Dzisiaj obaj zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego rozbój zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe