Wiosłowanie dla WOŚP w Lublinie! *

  • 10.01.2020, 13:31
  • Krzysztof Boguń
Wiosłowanie dla WOŚP w Lublinie! *
W najbliższą sobotę, 11 stycznia, w 8 miastach Polski (pod patronatem 8 Prezydentów) już po raz 11 odbędzie się Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ergometrach wioślarskich. Oczywiście będziemy wiosłować w Lublinie!

Po zeszłorocznym sukcesie organizacyjnym, tym razem do próby ustanowienia rekordu Polski w największej liczbie osób, które w ciągu 10h przepłyną na jednym ergometrze wioślarskim dystans 500 metrów, staną mieszkańcy: Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Lublina, Poznania, Torunia, Szczecina i Warszawy. Punktem kulminacyjnym będzie Sztafeta Gwiazd z udziałem medalistów Igrzysk Olimpijskich, mistrzostw świata i mistrzostw Europy, polityków oraz przedstawicieli urzędów miast.

Poczynania startujących będzie można oglądać na żywo w internecie oraz na miejscu, na specjalnie ustawionych ekranach.

Każdy, kto odwiedzi w tym dniu Centrum Handlowe Felicity w Lublinie, aleja Wincentego Witosa 32 będzie miał możliwość spróbowania sił w wiosłowaniu na ergometrze, a za udział w próbie bicia rekordu otrzyma wyjątkowy Certyfikat! Przez cały dzień odbywać się będzie również zbiórka pieniędzy do puszek WOŚP.

harmonogram w dniu 11 stycznia 2020 r. (sobota)

  • 9.00 rozpoczęcie Bicia Rekordu, Otwarcie Galerii – rozpoczęcie wyścigów dla publiczności
  • 11.00 powitanie, oficjalne otwarcie imprezy
  • 13.30 wyścigi sztafet drużyn futbolu amerykańskiego
  • 14.00 wyścigi VIP - sztafeta gwiazd
  • 14.40 dalsza część wiosłowania
  • 19.00 zakończenie Bicia Rekordu Polski, zakończenie akcji.

Zapraszamy wszystkich do udziału w sportowej rywalizacji na szlachetny cel!

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe