Policja zwraca się z prośbą. Hrubieszów: Pomóżmy Pawłowi Gruszce!

  • 09.01.2020, 14:40
  • Krzysztof Boguń
Policja zwraca się z prośbą. Hrubieszów: Pomóżmy Pawłowi Gruszce!
Przede wszystkim wspaniały człowiek, wzorowy policjant, zawsze uśmiechnięty, skory do pomocy i służący radą każdemu i w każdej chwili. Jego wiedza a zarazem skromność powodują, że gdziekolwiek się pojawia, zawiłe przepisy ruchu drogowego stają się czymś łatwym i przystępnym. Taki jest nasz Paweł Gruszka - Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego z Hrubieszowa. Okazało się, że zmaga się z poważną chorobą i teraz on potrzebuje naszej pomocy.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że nasz przyjaciel wspaniały człowiek i wzorowy policjant Paweł Gruszka Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego w Hrubieszowie zmaga się z poważną chorobą. To przede wszystkim dobry człowiek i przyjaciel, na którego zawsze można liczyć.

Jego skromność, a zarazem ogromna wiedza sprawiają, że zawiłe przepisy ruchu drogowego stają się czymś łatwym i przystępnym dla odbiorców w każdym wieku. To człowiek obdarzony wielkim darem dzielenia się nie tylko swoją wiedzą i radą, ale także dobrem które w sobie ma. Niestety życie wystawiło go teraz na próbę. W tej sytuacji ważne jest, aby skupił się na swoim leczeniu i walce z chorobą, a nie na zamartwianiu się o finanse. Potrzebna więc nasza pomoc!

Od kilku dni na Portalu Pomagam.pl,  Pani Ewelina Sokół prowadzi zbiórkę na leczenie Pawła Gruszki. Wspomóżmy i my naszego kolegę!

Link do strony: https://pomagam.pl/gruszka.

Dziękujemy Pani Ewelinie za szybką reakcję i bezinteresowną chęć niesienia pomocy.

Paweł jesteśmy z Tobą!

 

* Artykuł: lubelska.policja.gov.pl

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe