Mobilne miasto – najbliższe wydarzenie w ramach Strategii Lublin 2030 *

  • 08.01.2020, 11:34
  • Krzysztof Boguń
Mobilne miasto – najbliższe wydarzenie w ramach Strategii Lublin 2030 *
Przypominamy, że trwają otwarte spotkania z mieszkańcami w ramach projektu „Wymyślmy wspólnie Lublin. Partycypacyjnie tworzymy inteligentną Strategię Lublin 2030”, podczas których uczestnicy rozmawiają o swojej wizji przyszłości Lublina, biorą udział w warsztatach i dzielą się swoimi wyobrażeniami oraz inspiracjami.
Najbliższe spotkanie – Mobilne miasto odbędzie się w środę, 8 stycznia o godz. 17.30 w sali Oratorium w Centrum Kultury w Lublinie przy ul. Peowiaków 12. Mobilne miasto pomoże określić najważniejsze wyzwania związane z mobilnością i poruszaniem się po mieście oraz poznać preferowane przez mieszkańców formy komunikacji. Na spotkaniu zostaną zaprezentowane również dobre praktyki i inspiracje z Lublina oraz innych miast.
 
Terminy kolejnych wydarzeń:
  • 9 stycznia (czwartek), godz. 11:00-13:00 Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, Lublin, Oratorium, Dialog Międzypokoleniowy
  • 9 stycznia (czwartek) godz. 17:00-20:00 Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2s.
Aktualne informacje i harmonogram spotkań dostępne są na stronie 2030.lublin.eu oraz w mediach społecznościowych: Lublin2030.
Wydarzenia są realizowane w ramach projektu „Wymyślmy wspólnie Lublin. Partycypacyjnie tworzymy inteligentną Strategię Lublin 2030”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Spójności – Program Operacyjny Pomoc Techniczna 2014–2020, z budżetu państwa oraz z budżetu Miasta Lublin.
* Artykuł Partnera
Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe