Szkolenie dla wnioskodawców projektów Erasmus+ Edukacja dorosłych 2020 *

  • 08.01.2020, 11:22 (aktualizacja 08.01.2020, 11:38)
  • Krzysztof Boguń
Szkolenie dla wnioskodawców projektów Erasmus+ Edukacja dorosłych 2020 *
Warsztaty Kultury w Lublinie oraz Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zapraszają na szkolenie dotyczące projektów Erasmus+ Edukacja dorosłych dla nowych wnioskodawców, w szczególności instytucji kultury, działających w obszarze niezawodowej edukacji dorosłych.

Kiedy: 15 stycznia 2020 r., godz. 11.00-16.00

Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a – sala widowiskowa, II piętro

Zapisy: zgłoszenia należy przesyłać poprzez formularz on-line dostępny na warsztatykultury.pl Szkolenie jest bezpłatne. Pierwszeństwo mają przedstawiciele instytucji kultury, które dotychczas nie uczestniczyły w Programie Erasmus+ w sektorze Edukacja dorosłych.

 

Uczestnikom szkolenia zostaną przedstawione możliwości uzyskania dofinansowania w programie Erasmus+ Edukacja dorosłych, zaprezentowane zostaną również przykłady dotychczas realizowanych projektów. Szkolenie będzie także okazją do skonsultowania pomysłów na projekty w sektorze edukacja dorosłych.

* Artykuł Partnera

Foto: Marcin Butryn

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe