Dziecięca Scena Otwarta - ferie zimowe w Teatrze Andersena *

  • 07.01.2020, 11:52
  • Krzysztof Boguń
Dziecięca Scena Otwarta - ferie zimowe w Teatrze Andersena *
Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na specjalny program ferii zimowych czyli zimowe warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 7 – 12 lat realizowane wspólnie przez Teatr im. Hansa Christiana Andersena i Centrum Spotkania Kultur.

Zapraszamy na dwutygodniowe warsztaty teatralne, w ramach których młodzi aktorzy pod okiem specjalistów teatralnych – sprawdzą, jakie możliwości kryje ich głos, ciało, ale nade wszystko – wyobraźnia!

Wykorzystując metodykę pedagogiki teatru spytamy dzieci o ich marzenia, pragnienia, a następnie ubierzemy to w formę teatralną. Nie będziemy się uczyć długich scenariuszy, tylko zajrzymy w głąb siebie. Chcemy, aby ze sceny wybrzmiewał autentyczny śmiech dziecka, a co najważniejsze prawda! Zajęcia będą przebiegać w formie warsztatowo – zabawowej, z której następnie stworzymy pokaz finałowy, który obejrzy szeroka publiczność, a ten będzie miał miejsce na Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur.

Warsztaty będą się odbywać od wtorku 14 stycznia 2020 r. do piątku 24 stycznia 2020 r., (z wyłączeniem sobót i niedziel) w godz. 10:00 do 14:00 w budynku Centrum Spotkania Kultur. Następnie próba generalna pokazu na Sali Operowej odbędzie się w poniedziałek, 3 lutego 2020 r. w godzinach popołudniowych. Finał projektu zaplanowano na wtorek, 4 lutego na godz. 10:00.

Zaplanowaliśmy trzy grupy teatralne, które będą pracować równolegle:

  • grupa 7-8 lat
  • grupa 9-10 lat
  • grupa 11-12 lat
Informacje szczegółowe
  • Zapisów dokonujemy poprzez formularz zgłoszeniowy
  • Na zgłoszenia czekamy do 14 stycznia 2020r. 
  • Koszt: 300 zł / od uczestnika 
  • Opłaty należy dokonać w Sklepiku Kulturalnym CSK, poziom 0, po otrzymaniu potwierdzenia, ale nie później niż w pierwszym dniu warsztatów.
Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe