28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy *

  • 07.01.2020, 10:59 (aktualizacja 07.01.2020, 11:18)
  • Krzysztof Boguń
28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy *
Celem 28. Finału WOŚP będzie zbiórka środków na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Zapraszamy do spędzenia tego niezwykłego dnia w Centrum Kultury. W załączniku zamieszczamy lubelski program akcji .

Tej szczególnej niedzieli w CK nie zabraknie koncertów i atrakcji dla całych rodzin. Koncerty i występy na Sali Widowiskowej wystartują już o godz. 10:00. Na scenie zaprezentują się m.in. przedszkolaki z Przedszkola Aniołek, uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej im. Sebastiana Klonowica w Lublinie oraz tancerze UDS. Posłuchamy też Łukasza Jemioły, grup B6Deltha oraz występów Moniki Kowalczyk i Natalii Moskal. W tym samym czasie najmłodsi oraz całe rodziny będą mogli "wynająć" kawałek podłogi i postawić na nim budowle z kartonu w ramach Tekturopolis. Przez cały dzień zapraszamy także do nauki udzielenia pierwszej pomocy. W godz. 10:00-17:30 Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland przeprowadzi akcję Przychodnia Studencka. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zbadania poziomu glukozy, ciśnienia tętniczego, masy i składu ciała.

Po południu na plenerowej scenie ustawionej na placu przed Centrum, wystąpi szereg artystów. Dla widzów zagrają takie zespoły jak RE:ACT, Sweed, Pozytyvni.pl, Machina i Renegady.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
12 stycznia 2020, godz. 10:00-21:00
przestrzenie Centrum Kultury / plac przed Centrum Kultury

 

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe