Lucyna Niewielska - Podaruj swój 1% podatku

  • 02.01.2020, 16:07 (aktualizacja 02.01.2020, 16:16)
  • Łukasz Samol
Lucyna Niewielska - Podaruj swój 1% podatku
Początkiem maja 2019 roku na świecie powitaliśmy naszą córeczkę, u której niedługo po narodzinach wykryto rozszczep kręgosłupa w odcinkach piersiowym i lędźwiowym oraz wodogłowie nadnamiotowe. W pierwszej dobie swojego życia przeszła operację zamknięcia przepukliny, natomiast w trzeciej dobie zaimplantowano jej zastawkę komorowo-otrzewnową, a w późniejszym czasie również ją wymieniono.

Lucynka boryka się także z pęcherzem neurogennym, z którego powodu jest cewnikowana 5 razy dziennie. Jej codzienność nie obejdzie się bez przyjmowania stałych leków, a tydzień, bez kilkukrotnych spotkań z rehabilitantem.

Kilkumiesięczna Lucyna jest już po 4 operacjach, licznych zabiegach i konsultacjach, jak i 3 miesiącach łącznie spędzonych w szpitalu... Jej przyszłość nierozerwalnie wiąże się z wizytami u wielu specjalistów, dalszą rehabilitacją, jak i bardzo ciężkimi operacjami kręgosłupa... Prosimy, niech pomogą nam Państwo w usprawnianiu Lucynki, przed którą jeszcze długa i bolesna droga do jak najwyższej niezależności.

Państwa wsparcie pozwoli nam pokonać barierę finansową, a tym samym pomoże nam zapewnić Lucynie niezbędną rehabilitację, jak i zaopatrzyć ją w niezbędny sprzęt rehabilitacyjny. Każdy gest się liczy!

Wdzięczni rodzice Lucynki.

Aby przekazać 1 % podatku:

Wpisz w rozliczeniu PIT numer KRS Fundacji „Serca dla Maluszka” 0000387207,
z dopiskiem w rubryce cel szczegółowy „Lucyna Niewielska”.

Łukasz Samol

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe