Mecz charytatywny Samorządowcy Lublina kontra Młodzieżowa Rada Miasta Lublin *

  • 23.12.2019, 20:00 (aktualizacja 23.12.2019, 20:01)
  • Krzysztof Boguń
Mecz charytatywny Samorządowcy Lublina kontra Młodzieżowa Rada Miasta Lublin *
W ostatnią niedzielę przed Bożym Narodzeniem – 22 grudnia 2019 r. o godz. 12.00 - odbędzie się wydarzenie charytatywne na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Rodzin Osób z Zespołem Downa ,,Ukryty Skarb". Punktem kulminacyjnym będzie mecz, w którym zmierzą się Samorządowcy Lublina i Radni Młodzieżowej Rady Miasta Lublin.

Wydarzenie charytatywne, które odbędzie się 22 grudnia na Hali im. Zdzisława Niedzieli przy Alejach Zygmuntowskich 4. Wszystkie uzbierane pieniądze zostaną przekazane na Stowarzyszenie Rodzin Osób z Zespołem Downa "Ukryty Skarb". Wydarzenie potrwa od godziny 12 do godziny 15:30. Głównym punktem wydarzenia będzie mecz pomiędzy Młodzieżową Radą Miasta Lublin i Samorządowcami Lublina. Na wydarzeniu pojawią się również inne znane osoby ze świata polityki, między innymi poseł Parlamentu Europejskiego Krzysztof Hetman, senator Jacek Bury czy poseł Michał Krawczyk. Podczas tego event'u odbędzie się również występ podopiecznych stowarzyszenia i licytacja charytatywna, podczas której można będzie nabyć koszulki z autografami zawodników Motoru Lublin, Startu Lublin i Speed Car'u Motor Lublin oraz obrazy lubelskich malarzy i wiele innych rzeczy. Ponadto poza główną płytą hali będą funkcjonować atrakcje dla najmłodszych: kącik św. Mikołaja, malowanie twarzy, punkt zabawy z najmłodszymi.

Biletem wstępu będzie datek do puszki, a cały dochód będzie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Osób z Zespołem Downa ,,Ukryty Skarb".

Inicjatorem tego wydarzenia jest Młodzieżowa Rada, którą w organizacji całego przedsięwzięcia wspiera Stowarzyszenie „Ukryty Skarb” oraz Akademicki Związek Sportowy Lublin.

Zapraszamy wszystkich małych i dużych, miłośników piłki nożnej i nie tylko, do udziału w tym wydarzeniu. Kibicowania obydwu drużynom i oklaskiwania podopiecznych Stowarzyszenia, a przede wszystkim dobrej zabawy w doskonałym towarzystwie.

Niech radość, którą niesie ze sobą Boże Narodzenie, stanie się naszym udziałem podczas tych kilku wspólnych godzin.

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe