Podziękowania dla wolontariuszy sportowych *

  • 13.12.2019, 12:26
  • Krzysztof Boguń
Podziękowania dla wolontariuszy sportowych *
W czwartek, 12 grudnia w lubelskim Ratuszu, odbyło się doroczne podsumowanie działalności Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin.

Podczas spotkania najaktywniejsi wolontariusze otrzymali z rąk Zastępcy Prezydenta Miasta Lublin Beaty Stepaniuk Kuśmierzak, podziękowania i medale za pracę podczas wydarzeń sportowych organizowanych w Lublinie w 2019 roku. Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin od 2015 roku wspiera lubelskie kluby i organizacje sportowe w zakresie efektywnej koordynacji działań wolontariuszy podczas wydarzeń sportowych, organizowanych na terenie Miasta Lublin. Centrum rekrutuje wolontariuszy i przygotowuje do pracy, poprzez wyposażenie ich w niezbędny zasób wiedzy, a następnie deleguje do pomocy przy wydarzeniach sportowych. Więcej informacji o organizacji znajduje się na stronie: Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin.

* Artykuł partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe