Spotkaj się z Mikołajem w SKENDE *

  • 05.12.2019, 12:27 (aktualizacja 05.12.2019, 14:45)
  • Krzysztof Boguń
Spotkaj się z Mikołajem w SKENDE *
6 i 7 grudnia SKENDE zamieni się w niezwykłe miejsce pełne atrakcji dla najmłodszych. Przez dwa dni będzie można spotkać się tu ze Świętym Mikołajem. Ale to nie wszystko! Na dzieci czekają także świąteczne zabawy i animacje m.in.: rzucanie śnieżkami do celu i przenoszenie prezentów przez przeszkody.

Mikołaj w towarzystwie śnieżynek będzie czekał na dzieci w pasażu centrum, w specjalnie zaaranżowanej świątecznej strefie, pełnej ozdób i dekoracji. W piątek będzie można go tu spotkać w godzinach od 14:00 do 19:00, a w sobotę od 10:00 do 18:00. To doskonały czas, aby porozmawiać ze Świętym o prezentach i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Najmłodsi będą mogli wziąć także udział w zabawach sprawnościowych na mikołajkowym torze. Rzucanie śnieżkami do celu i przenoszenie prezentów przez przeszkody, to tylko niektóre z zabaw, które pozwolą im rozwinąć sprawność motoryczną, ale także wyobraźnię. Wszystko w doskonałej świątecznej atmosferze.

W tym roku Mikołaj także dostanie prezenty! 6 grudnia świętuje przecież swoje imieniny! Dlatego w SKENDE dzieci pod okiem animatorów własnoręcznie przygotują kartki imieninowe. Życzenia będzie można wrzucić do specjalnej mikołajkowej skrzynki pocztowej lub wręczyć Świętemu osobiście podczas spotkania.

Centrum handlowe SKENDE Shopping w Lublinie
Centrum handlowe SKENDE Shopping ze sklepem IKEA w Lublinie jest jednym z największych obiektów handlowych we wschodniej Polsce. W sumie na powierzchni 57 500 m kw. klienci mogą skorzystać z oferty sklepu IKEA o powierzchni 33 500 m kw. oraz centrum handlowego
o powierzchni 24 000 m kw. z blisko 50 różnymi sklepami i punktami usługowymi, w tym jedynym supermarketem sieci Intermarche oraz drugim sklepem sieci TK Maxx w Lublinie. Na terenie centrum znajduje się wiele punktów przyjaznych rodzinom, miejsc wspólnego odpoczynku i zabaw dla dzieci. Klienci mają do dyspozycji parking na 2 000 samochodów.

Ingka Centres
Ingka Centres, należąca do Ingka Group, posiada ponad 40-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania centrami handlowymi, oferując obsługę 1600 różnych marek. Centralnym punktem centrów handlowych Ingka Centres stanowi sklep IKEA. Miejsca spotkań Ingka Centres powstają we współpracy z lokalnymi społecznościami, a także w porozumieniu z najemcami i partnerami, co sprawia, że wnoszą one pierwiastek emocjonalny dodający wartości i budujący relacje między ludźmi. Wizja „lepszego życia na co dzień dla wielu ludzi” jest hasłem przewodnim dla wszystkich pracujących w Ingka Centres.

* Artykuł partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe