Dzień Górnika w najlepszej polskiej kopalni

  • 03.12.2019, 15:39
  • Łukasz Samol
Dzień Górnika w najlepszej polskiej kopalni
Barbórka to najważniejsze święto w branży górniczej. 4 grudnia w lubelskiej kopalni Bogdanka odbędzie się uroczysta akademia, podczas której najbardziej zasłużonym pracownikom zostaną wręczone medale i odznaczenia, a także zostaną oficjalnie nadane stopnie górnicze. W obchodach wezmą udział znamienici goście: przedstawiciele władz państwowych, samorządowych oraz Grupy Enea.

Zapraszamy do śledzenia transmisji z uroczystości. https://www.lubelska.tv/wiadomosci/3368,lubelskatv-na-zywo

Bogdanka to lubelskie przedsiębiorstwo wydobywcze, będące częścią Grupy Enea. Zaopatruje w surowiec największych producentów energii elektrycznej oraz odbiorców przemysłowych. Jest liderem branży w zakresie wyników finansowych, wydajności, rozwiązań technologicznych, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko.

Kolejne spotkanie barbórkowe pracowników i przyjaciół Bogdanki odbędzie się w sobotę w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie o godzinie 18:00 i również będzie transmitowane: https://www.lubelska.tv/wiadomosci/3368,lubelskatv-na-zywo

Łukasz Samol

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe