Lubelska Caffe. Śpiewać nie każdy może... w Carnegie Hall

  • 02.12.2019, 13:54
  • Krzysztof Boguń
lubelska_cafe_chor_akademos_nowe_poprawne.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dziś w programie rozmawiam z Panią Elżbietą Niczyporuk - dyrygentem chórów Akademos. Z jednym z nich, złożonym z licealistów, wystąpi w legendarnej Carnegie Hall wśród sześciu chórów z całego świata.

Jak do tego doszło i w jaki sposób muzyka kształtuje charakter młodzieży ? Dowiedzą się Państwo z programu.

Zapraszam Krzysztof Boguń

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ICZEK
ICZEK 10.12.2019, 19:52
Rewelacja! żaden z wywiadów nie był przeprowadzony na takim poziomie. Dzięki rzetelności dziennikarskiej i znajomości strony muzycznej p. Krzysztofa mogliśmy usłyszeć fantastyczną rozmowę dwojga ludzi "nadających na tych samych falach", a dodatkowo odsłaniającą kulisy przebytej drogi p. Eli do stworzenia fantastycznego chóru, a z nim już tylko dróżki do tego "prestiżowego gmachu" jakim jest CH. Trzymamy kciuki i POWODZENIA!
Paweł
Paweł 03.12.2019, 18:56
Brawa!
as
as 03.12.2019, 12:52
WOW !
Kuba
Kuba 02.12.2019, 22:47
Wcale się nie dziwię, że kobieta z taką klasą i z takim pięknym uśmiechem przyciąga do siebie tak wielu ludzi. Sam bym się zapisał do jej chóru :)) Brawo Pani Elżbieto i powodzenia za wielką wodą! Trzymamy kciuki :)

Pozostałe