Wigilia a’la PRL *

  • 02.12.2019, 12:23 (aktualizacja 02.12.2019, 12:27)
  • Krzysztof Boguń
Wigilia a’la PRL *
Obywatelki i Obywatele! Sympatyczki i Sympatycy! Przyjaciółki i Przyjaciele obu Dedeków w każdym wieku! Zapraszamy na Wigilię a’la PRL. U nas pomarańczy na pewno nie zabraknie, a do tego będzie można powspominać, jak to kiedyś podczas Świąt było.

Spotkania z rzeczywistością PRL-u. Rozmowy z twórczyniami i twórcami, pokazy filmów, dyskusje o książkach związanych z tym okresem. Opowieści o przeżyciach związanych z PRL-em. O tym, czy „kiedyś było lepiej”.

Ten cykl to propozycja zarówno dla tych, którzy za PRL-em tęsknią, chcą podzielić się swoimi wspomnieniami, znane jest im pojęcie stacza kolejkowego, jak i tych, którzy „szczególnie nie chodzą na filmy polskie”. To będzie prawie, jak cofnięcie się w czasie.

 

Data rozpoczęcia 2019-12-13
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe", ul. Wyżynna 16
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe"
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

 

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe