The Best of PINK FLOYD Experience

  • 02.12.2019, 11:41 (aktualizacja 02.12.2019, 14:13)
  • Krzysztof Boguń
promo_pfl_great_gig.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz zaprasza na wspaniały koncert The Best of PINK FLOYD Experience 13 grudnia 2019 na godz. 20:00 do Centrum Spotkania Kultur. Aby zobaczyć zapowiedź wystarczy kliknąć w zdjęcie.

„The Best of PINK FLOYD Experience” to koncert – spektakl. To subiektywny wybór utworów PINK FLOYD najbardziej oczekiwanych przez publiczność ale jednocześnie opowiadający historię legendy rocka progresywnego na przestrzeni lat. W koncercie usłyszymy m.in. „When You’re in”, „Learning To Fly”, „Keep Talking”, „High Hopes”, „The Great Gig In The Sky”, „Time”, „Money”, „Wish You Were Here”, „Another Brick In The Wall” i wiele innych…

Dzięki ekipie realizatorów dźwięku, światła i multimediów, współpracy z profesjonalnymi twórcami animacji, koncert w niezwykłym stopniu przypomina niezapomnianą atmosferę koncertów PINK FLOYD.

Gwarantujemy, że na koncercie POLISH Floyd jeszcze raz poczujecie Państwo magię koncertów Pink Floyd.

Zespół POLISH Floyd został założony przez czterech muzyków, którzy wspólnie grają utwory swoich idoli – PINK FLOYD od ponad 10 lat. Byli to – gitarzyści: Grzegorz Koniarz, Marcin Kruczek, i Piotr Myjak oraz basista Paweł Pyzik. Wkrótce dołączyli do nich: Ryszard Pałka (perkusja), Dariusz Rybka (saksofon), oraz klawiszowiec – Paweł Harańczyk. Składu dopełniły : Ola Królik, Karolina Leszko i Ewa Niewdana-Hady (chórek) oraz Nicola Palladini – włoski wokalista i aktor. Praktycznie wszyscy członkowie zespołu to profesjonalni artyści występujący na scenach całej Polski samodzielnie, z własnymi zespołami, lub towarzyszący największym gwiazdom polskiej sceny muzycznej.

Tym co ich łączy, jest autentyczna pasja oraz absolutny profesjonalizm i bezkompromisowość jeśli chodzi o jakość artystyczną, ale przede wszystkim fascynacja muzyką swoich idoli – Pink Floyd. Nieustannie poszukują sposobów uzyskania brzmienia najbardziej zbliżonego do niedościgłego ideału – oryginalnego brzmienia Floydów. Uzyskują to na wiele sposobów: od studiowania sposobu gry i śpiewu, wyszukiwania identycznych instrumentów aż po samodzielne tworzenie identycznych z oryginalnymi sampli. Ich wykonania są tak doskonałe, że często można pomylić z oryginalnymi nagraniami

Dziś jest to prawdopodobnie najlepszy pod względem jakościowym cover band Pink Floyd w Polsce.

miejsce:

Centrum Spotkania Kultur

Plac teatralny 1

Lublin

Data: 13 grudnia 2019

Godzina: 20:00

Ceny biletów: 40 zł -120 zł

Bilety do nabycia:

KupBilecik: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/45487/Lublin/Polish+Floyd/

PanBilet: https://www.panbilet.pl/wydarzenia/Lublin/667/POLISH+Floyd/

 

W kasie CSK

Rezerwacje grupowe: tel.: 572 229 519, e-mail: [email protected]

* Artykuł Partnera

 

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe