Spotkanie poświęcone psychologii sportu

  • 28.11.2019, 12:45 (aktualizacja 28.11.2019, 12:49)
  • Krzysztof Boguń
Spotkanie poświęcone psychologii sportu
Uprzejmie zapraszamy na spotkanie poświęcone psychologii sportu – 3. grudnia o godzinie 13.00 w Galerii Centrum Kultury i Sztuki Chińskiej He Shuifa UMCS (budynek Biblioteki Głównej UMCS, ul. I. Radziszewskiego 11, III piętro).

O pracy psychologa sportu opowie dr Kamil Wódka – psycholog sportu klasy mistrzowskiej PTP. Podczas spotkania oficjalnie otwarta zostanie wystawa zdjęć sportowców z niepełnosprawnościami (autor fotografii: Jakub Sagan; właściciel wystawy: Fundacja Kulawa Warszawa).

Jednocześnie informujemy, że na UMCS trwa rekrutacja na studia podyplomowe z zakresu psychologii sportu dla psychologów oraz dla trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego.

https://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,59,psychologia-sportu-studia-podyplomowe,73209.chtm
 

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe