Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie włączyło się w ogólnopolską akcję Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę *

  • 25.11.2019, 13:32
  • Krzysztof Boguń
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie włączyło się w ogólnopolską akcję Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę *
W tym roku, jako ruchomy punkt zbiórki darów, jeździł autobus GUTEK, znany mieszkańcom Lublina z trasy turystycznej. Wielka uliczna zbiórka odbyła się w niedzielę, 24 listopada br.

Prawo przejazdu GUTKIEM  mieli wszyscy, którzy przekazali jakiekolwiek dary rzeczowe: np. trwałą żywność, środki higieny, zabawki, książki, czy pomoce szkolne. Wszystko trafił potem do dzieci i osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, m.in. przebywających w placówkach opiekuńczo-wychowawczych.

GUTEK jeździł w godzinach 9:30-13:14 na trasie: Chodźki – Obywatelska – Lubartowska – Królewska – Zamojska – Fabryczna – Dr. M. Majdanka – Franczaka „Lalka” – Doświadczalna – Felin.

Autobus zatrzymywał się na wszystkich przystankach na trasie.

 

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe