Lech Sprawka nowym wojewodą lubelskim

  • 25.11.2019, 13:05 (aktualizacja 25.11.2019, 13:43)
  • Krzysztof Boguń
Lech Sprawka  nowym wojewodą lubelskim
Premier Mateusz Morawiecki desygnował dziś Lecha Sprawkę na nowego wojewodę lubelskiego. Były wiceminister edukacji narodowej, dwukrotny kurator oświaty i dyrektor ZSS w Lublinie obejmie to ważne stanowisko po Przemysławie Czarnku.

Sporo mówiło się w kuluarach, że to stanowisko niemalże w stu procentach obejmie Lech Sprawka. Co prawda wymieniano także szefa lubelskich struktur PiS Krzysztofa Michałkiewicza, ale Michałkiewicz został szefem PFRON.

Lech Sprawka w latach 2007 - 2019 - był posłem na Sejm RP . W minionych wyborach nie uzyskał poparcia społecznego, a należy przypomnieć, że ubiegał się również o prezydenturę Lublina. Przegrał z Krzysztofem Żukiem w drugiej turze.

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe