Most na Pawiej otwarty przed świętami ? Wszystko na to wskazuje *

  • 22.11.2019, 11:31
  • Krzysztof Boguń
Most na Pawiej otwarty przed świętami ? Wszystko na to wskazuje *
Kończy się remont mostu wraz z modernizacją okolicznych ulic przylegających do mostu na ul Pawiej. Wedle naszych informacji most powinien zostać oddany do użytku jeszcze w tym roku.

20 listopada odbyła się próba obciążeniowa nowego mostu na ul. Pawiej. Długość obiektu to ok. 22 m, a szerokość 16 m. Do budowy wykorzystano 100 ton stali zbrojeniowej oraz blisko 600 m3 betonu. Most ma konstrukcję ramową, opartą na ławie fundamentowej, która opiera się na 12 palach fundamentowych (6 na każdym przyczółku) o średnicy 120 cm i długości 15 m. Zastąpi on obiekt wybudowany w latach 1961-62, który został zakwalifikowany do rozbiórki. Próbne obciążenie wynosiło ok. 128 ton.

Poniżej fotorelacja

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe