Biegasz? Weź udział w zawodach

  • 13.11.2019, 10:59
  • Marta Kowalczyk
Biegasz? Weź udział w zawodach Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie
Już w niedzielę, 17 listopada, ulicami Lublina pobiegnie Druga Dycha do Maratonu. Zawodnicy będą mieli do pokonania 10 km trasę.

Tym razem biegowe zmagania rozpoczną się i zakończą przy Skate Town Lublin. Uwagę przykuwa szczególnie profil trasy Drugiej Dychy, który pokazuje, że pierwsze kilometry poprowadzą mocno pod górę, a na drugiej połowie trasy pobiegniemy mocno w dół.

Tradycyjnie przed startem dorosłych w biegowej rywalizacji zmierzą się 
najmłodsi sportowcy w kolejnym biegu z cyklu Przez metry po kilometry. Dziewczęta i chłopcy, pobiegną na dystansach uzależnionych od wieku od 50 do 1000 metrów. Udział dla dzieci jest bezpłatny.

Na czas biegu będzie wprowadzona czasowa zmiana organizacji 
ruchu w związku z czym należy spodziewać się utrudnień i zaplanować dłuższy czas przejazdu przez miasto, a także opóźnień w kursowaniu komunikacji miejskiej. Utrudnienia w ruchu potrwają od 12: 00 do 13: 20 i będą na ulicach: ul. Krochmalnej, ul. Stadionowej, ul. Muzycznej, ul. Głębokiej, al. Kraśnickiej, al. Racławickich, ul. Lipowej, ul. Piłsudskiego, ul. Lubelskiego Lipca `80, ul. Cukrowniczej.

Zapisy na bieg są prowadzone internetowo 
(
https://frslublin.pl/pl/app/races/sign_up_form/86) oraz w biurze zawodów w dniach 15-16.11.2019

Start biegu o godz.:12:00.


Źródło: 
Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie

Marta Kowalczyk

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe