Jak zareklamować swoją firmę? *

  • 12.11.2019, 12:51
  • Krzysztof Boguń
Jak zareklamować swoją firmę? *
Reklama jest niezbędnym elementem jeśli chcemy zwiększyć rozpoznawalność i przychody swojej firmy. Istnieje wiele możliwości promowania przedsiębiorstwa, a najskuteczniejszym kanałem komunikacji jest Internet. Firma, która chce konkurować z przedsiębiorcami w branży musi posiadać profesjonalną stronę internetową. Jest to niezwykle istotne, dlatego, że witryna stanowi wirtualną wizytówkę firmy. Nie bez powodu korporacje wydają znaczne sumy pieniędzy na loga i strony. Najlepiej jest poprosić o pomoc programistów specjalizujących się w tworzeniu nowoczesnych stron www. Muszą to być osoby znające najnowsze trendy i stosujące zasady modnego obecnie flat designu. Drugim istotnym elementem w promocji firmy są konta na portalach społecznościowych. Standardem stało się posiadanie fan page’a na Facebooku i Instagramie. Takie konto jest szansą na kontakt z potencjalnymi odbiorcami oferty oraz prezentacją codziennej pracy przedsiębiorstwa. Internetowe narzędzia promocyjne nie są jednak jedynym sposobem na rozpowszechnianie wizerunku firmy. Warto pamiętać także o tradycyjnych gadżetach reklamowych, takich jak: koszulki firmowe, bluzy czy czapki.

Koszulki reklamowe

Doskonałym sposobem na promowanie przedsiębiorstwa jest wprowadzenie w firmie jednolitego outfitu w postaci koszulek z logo. Jest to zabieg wprowadzający wśród pracowników poczucie wspólnoty i budujący więź z przedsiębiorstwem. Odzież robocza świetnie sprawdza się również jako upominki dla kontrahentów lub gości konferencji. Przedmioty użytkowe posiadające logo konkretnego przedsiębiorstwa tworzą w umyśle odbiorcy pozytywne skojarzenia z firmą. Pełnią one dwie funkcje, są nie tylko nośnikami reklamowymi, ale również produktami, które można wykorzystać.

Bluzy reklamowe

Alternatywą dla t-shirtów firmowych są bluzy z logo firmy. Jest to bardzo praktyczna część garderoby, która z pewnością ucieszy każdego pracownika. Firma Videodruk proponuje szeroką gamę towarów reklamowych dla firm. Wśród asortymentu znajdują się także wspomniane bluzy z logo. Przedsiębiorstwo oferuje ubrania o sportowym lub casualowym kroju. Poza tym, warto wspomnieć, że firma proponuje jedynie odzież najwyższej jakości. Nic dziwnego, że w sklepie dostępne są produkty takich producentów jak np.: Gilden, B&C, ID.dk. Co więcej, firma posiada w asortymencie bluzy z bawełny, poliestru i mieszanek. Można więc z łatwością wybrać odpowiedni materiał w zależności od przeznaczenia (jako odzież do zakładu pracy, jako odzież wyjazdową). Logo firmy wykonywane jest na tekstyliach metodą sitodruku i haftu komputerowego. Dzięki temu, brand nie blaknie i nie niszczy się podczas prania.   

Czapki reklamowe

Doskonałym sposobem na promowanie firmy są również czapki z logo przedsiębiorstwa. Takie akcesorium świetnie sprawdza się podczas pracy, więc wiele osób chętnie nosi bejsbolówki z logo. Zamawiając czapki dla firmy nie trzeba martwić się rozmiarem, bo tego rodzaju produkty posiadają zapięcie z regulacją. Warto wspomnieć, że na czapkach brand firmy jest dobrze widoczny i z pewnością zostanie zauważony przez innych.

Jak widać istnieje wiele sposobów promowania firmy. Poza marketingiem internetowym, ważne jest wykorzystywanie tradycyjnych metod reklamy. Odzież reklamowa daje wiele możliwości. Koszulki z logo, bluzy czy czapki to tylko niektóre z elementów garderoby, które mogą stać się nośnikami loga przedsiębiorstwa.

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe