Dzień Otwartych Drzwi w Kozłówce

  • 06.11.2019, 13:18
  • Marta Kowalczyk
Dzień Otwartych Drzwi w Kozłówce
Pokaz malowania akwarel, wyjątkowy koncert na pianoli w wykonaniu dyrektor muzeum, to tylko niektóre z atrakcji, jakie będzie można zobaczyć i usłyszeć w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. W najbliższą niedzielę, 10 listopada, muzeum organizuje dzień otwarty.

Wyjątkowo, z tej okazji, pałac będzie można zwiedzać swobodnie pod czujnym okiem dam i kawalerów w stylowych strojach. Będzie to także ostatnia okazja do obejrzenia, prezentowanej obecnie w muzeum, wystawy akwareli „Między światłem a kolorem”.

 

W trakcie otwartych drzwi, organizowanych w ramach jubileuszu 75-lecia istnienia placówki, będzie można zobaczyć również Galerię Sztuki Socrealizmu, Powozownię oraz Kaplicę pałacową.


Wszystkie dostępne ekspozycje, w godzinach 10:00-15:00, będzie można zwiedzać bezpłatnie. 

Marta Kowalczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe