Fotografujesz? Zgłoś się na konkurs

  • 30.10.2019, 10:06
  • Arawak
Fotografujesz? Zgłoś się na konkurs Lubelskie
Magiczne Stare Miasto w Lublinie, Rynek w Kazimierzu Dolnym, malownicze Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie – to między innymi mogą przedstawiać zdjęcia, które można zgłaszać na VIII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Lubelskie. Smakuj życie!”.

W konkursie, organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, mogą uczestniczyć zarówno profesjonaliści jak i amatorzy.

- Konkurs z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością. Lubelskie to niezwykle piękne i malownicze województwo. Jestem przekonany, że także i w tej edycji pojawią się zdjęcia z całego kraju. - mówi Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać fotografie artystyczne lub reportażowe, które pokazują niepowtarzalne piękno Regionu Lubelskiego, szczególnie atrakcyjne dla turysty zwiedzającego ten region, odkrywającego jego smaki, zgodnie z podstawowym hasłem promocyjnym regionu „Lubelskie. Smakuj życie”. 

W poprzednich siedmiu edycjach konkursu wzięło udział około 400 autorów z całego kraju, którzy przysłali ponad 2100 zdjęć. Najciekawsze organizatorzy pokazywali na pokonkursowych wystawach oraz w różnych publikacjach promujących Lubelszczyznę.

Informacje o konkursie oraz regulamin i kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie: https://www.lubelskie.pl/konkurs-fotograficzny/.

Termin nadsyłania prac upływa 31 października. 

Źródło: lubelskie.pl 

Arawak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe