Dożynkowy Jarmark Lubelski - Dożynki w mieście *

  • 30.08.2019, 12:26
  • Krzysztof Boguń
Dożynkowy Jarmark Lubelski - Dożynki w mieście *
7 września w godzinach 8:00 – 15:00 w Lublinie, w historycznej Hali Lubelskiej po Fabryce Wag, mieszczącej się przy ulicy Lubartowskiej 77, rozpoczynamy cotygodniowy, wrześniowy cykl wydarzeń, związany z uroczystościami i świętowaniem Dożynkowego Jarmarku Lubelskiego – „Dożynki w mieście - dożynkowy Jarmark Lubelski“.

Kochasz Lubelskie? Jesteś miłośnikiem lokalnych produktów? To wydarzenie jest dla Ciebie! Święto wsi w mieście, już w pierwszą sobotę września.

Pierwszym z serii czterech miejskich wydarzeń będzie Jarmark Dożynkowy Chleba i Zbóż.

Będziemy wspólnie z Wami świętować i cieszyć się z tegorocznych plonów!

Tego dnia specjalnie dla Was przygotowaliśmy liczne atrakcje oraz warsztaty dla całych rodzin.

Ciekawymi punktami programu będą: rewelacyjny warsztat garncarski (godzina 10:00) czy też kreatywny warsztat plecionkarski (11:30) oraz wiele innych atrakcji.

Dla miłośników ekologicznych, regionalnych smaków przygotowaliśmy liczne degustacje oraz robiące wrażenie gotowanie na żywo.

Na Waszych oczach będziemy tworzyć podpłomyki do degustacji z olejami od Ale Ziółko.

Smaki Lubelszczyzny zaprezentują lokalni producenci: ekologicznego królika serwować będzie Pan Robert Goch, natomiast makaronowe dania stworzy Pan Darek Klimek z restauracji Giuseppe. Dodatkowo kulebiaka na ciepło serwować będą Państwo Gładosz z Domowego Wypieku Chleba.

Nasi wspaniali wystawcy podczas Dożynek wystąpią w tradycyjnych strojach regionalnych i ludowych, dbając o wyjątkowy klimat naszego wydarzenia.

Takiej atmosfery jak na Jarmarku Lubelskim nie doświadczycie nigdzie w Lublinie. Wszystko to przy wspaniałej muzyce na żywo, tworzonej przez lokalnych twórców.

* Artykuł Partnera

 

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe