Finał akcji Dobre Wakacje w Dobrym Towarzystwie

  • 30.08.2019, 12:20
  • Łukasz Samol
Finał akcji Dobre Wakacje w Dobrym Towarzystwie
Serdecznie zapraszamy do udziału w festynie finałowym akcji "Dobre Wakacje w Dobrym Towarzystwie", który odbędzie się 30 sierpnia 2019 r. na planu przy Kościele św. Rodziny w Lublinie w godzinach 10:00-14:00.

Akcja, prowadzona przez Centrum Wolontariatu w Lublinie odbywa się w tym roku już po raz dziewiąty. Piątkowy event jest podsumowaniem warsztatów plenerowych, które odbywały się przez całe wakacje na terenie rożnych części Lublina, ze szczególnym uwzględnieniem dzielnic zdegradowanych. Celem projektu było zagospodarowania czasu wolnego dzieciom, które spędzają wakacje w mieście, tak aby mogły je spędzić w sposób wartościowy i bezpieczny. 

W programie przewidziano: gry i zabawy dla dzieci, zamek dmuchany i trampolinę, malowanie twarzy, modelowanie balonów, animacje i konkursy oraz wiele innych atrakcji. 

Część oficjalną podczas której będziemy chcieli podziękować osobom, które wsparły akcję planujemy na godzinę 11:00

Zadanie realizowane jest przy wsparciu Miasta Lublin w ramach zadania Dzielnice Kultury

Łukasz Samol

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe